Ons team

Uw dagelijkse support.

Bob Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Finance
Bob@TransportSchreurs.be

Suzanne Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
HR / Insurance
Suzanne@TransportSchreurs.be

Johan Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Transport / Logistics
Johan@TransportSchreurs.be

Bart Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Fleet / Logistics
Bart@TransportSchreurs.be

Jesse Aelbrecht • Marcin Lomiak
Elton Gina
Warehouse Team
Warehouse@TransportSchreurs.be

Kristin Van den Brande
Adminstration
Daily Support
Admin@TransportSchreurs.be
Bob Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Finance
Bob@TransportSchreurs.be

Johan Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Transport / Logistics
Johan@TransportSchreurs.be

Jesse Aelbrecht • Marcin Lomiak
Elton Gina
Warehouse Team
Warehouse@TransportSchreurs.be

Suzanne Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
HR / Insurance
Suzanne@TransportSchreurs.be

Bart Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Fleet / Logistics
Bart@TransportSchreurs.be

Kristin Van den Brande
Adminstration
Daily Support
Admin@TransportSchreurs.be

Bob Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Finance
Bob@TransportSchreurs.be

Suzanne Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
HR / Insurance
Suzanne@TransportSchreurs.be

Johan Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Transport / Logistics
Johan@TransportSchreurs.be

Bart Schreurs
Gedelegeerd Bestuurder
Fleet / Logistics
Bart@TransportSchreurs.be

Jesse Aelbrecht • Marcin Lomiak
Elton Gina
Warehouse Team
Warehouse@TransportSchreurs.be

Kristin Van den Brande
Adminstration
Daily Support
Admin@TransportSchreurs.be

Onze Ervaren chauffeurs

Met onze goed opgeleide chauffeurs zijn uw ladingen bij Transport Jos Schreurs altijd in goede handen.
Onze professionele, gemotiveerde vrachtwagenchauffeurs kunnen naast het gewone rijbewijs ook het attest van vakbekwaamheid voorleggen (code 95 op het rijbewijs). Voor optimale efficiëntie wordt dit attest regelmatig vernieuwd door bijscholing.

Een team van gedreven, vakkundige en enthousiaste mensen die allemaal bijdragen tot een optimale klanttevredenheid!

Vacatures | Spontaan solliciteren

Ons team is steeds op zoek naar een enthousiaste aanvulling/versterking.
Heb je interesse in een job als chauffeur C of CE of voel je meer iets voor een ondersteunende, dienstverlenende functie neem dan zeker contact met ons op

Vakkundig advies. Perfect logistieke oplossingen. Meer weten?